Palmarès

Palmarès 2016-2017

Pau Ribes:
-Subcampió en duet mixte tècnic i lliure

Meritxell Mas:
-Subcampiona en equip tècnic i tercera en equip llire

Classificació en Equip:
-Subcampiones

Classificació en Combos:
-Subcampiones

Classificació en Highligth:
-Subcampiones

Pau Ribes:
– Subcampió en duet mixte

Clara Arboix, Ariadna Ariso, Elia Calvo, Oriana Carreras, Abril Conesa, Mireia Hernandez:
-3a posició en rutina combinada

Mireia Hernandez:
-3a posició en duet

Judith Calvo, Mireia Hernandez:
– Medalla d’or en equip i medalla d’or en combo

Categoria Aleví

1ª jornada:

Valeria Parra: 3ª

Ariadna Conesa: 6ª

Irene Garrido: 11ª

Rita Sugrañes: 15ª

Carla Oliva: 16ª

Alba Busquets: 17ª

Marina Navarro: 18ª

Keira Volquez: 22ª

Carlota Rodriguez: 29ª

Ariadna Ai Camps: 30ª

Anna Moreno: 31ª

Marina Andrés: 33ª

Caterina Llanes: 37ª

Guiomar Jiménez: 47ª

Daniela Maymo: 50ª

Angela Garcia: 54ª

Paula Rios: 56ª

Olivia Rodriguez: 59ª

Leia Lopez: 60ª

Aitana Navarro: 62ª

Mara Sanchez: 69ª

Avril Maldonado: 69ª

Saioa Nogales: 75ª

Sara Hernández: 82ª

Carla Lorenzo: 98ª

Abril Sánchez: 129ª

2ª jornada:

Valeria Parra: 1ª

Alba Busquets: 6ª

Keira Volquez: 9ª

Carla Oliva: 13ª

Irene Garrido: 14ª

Ariadna Conesa: 14ª

Rita Sugrañes: 19ª

Marina Andrés: 20ª

Daniela Maymo: 24ª

Marina Navarro: 27ª

Carlota Rodriguez: 35ª

Mara Sánchez: 37ª

Abril Sánchez: 38ª

Olivia Rodríguez: 42ª

Leia Lopez: 44ª

Caterina Llanes: 45ª

Ariadna Ai Camps: 50ª

Anna Moreno: 51ª

Aitana Navarro: 56ª

Saioa Nogales: 67ª

Guiomar Jiménez

Angela Garcia: 69ª

Paula Rios: 74ª

Sara Hernández: 76ª

Avril Maldonado: 83ª

Carla Lorenzo: 106ª

3ª jornada:

Irene Garrido: 4ª

Valeria Parra: 10ª

Rita Sugrañes: 11ª

Carla Oliva: 12ª

Marina Navarro: 14ª

Marina Andrés: 15ª

Alba Busquets: 16ª

Ariadna Conesa: 18ª

Aitana Navarro: 26ª

Keira Volquez: 28ª

Leia Lopez: 36ª

Saioa Nogales: 38ª

Anna Moreno: 41ª

Carlota Rodriguez: 42ª

Ariadna Ai Camps: 49ª

Angela Garcia: 51ª

Mara Sánchez: 56ª

Daniela Maymo: 57ª

Paula Rios: 58ª

Caterina Llanes: 62ª

Carla Lorenzo: 67ª

Guiomar Jiménez: 72ª

Olivia Rodríguez: 87ª

Avril Maldonado: 78ª

Sara Hernández: 80ª

Abril Sánchez: 105ª

4ª jornada:

Valeria Parra: 3ª

Ariadna Conesa: 10ª

Irene Garrido: 23ª

Rita Sugrañes: 20ª

Carla Oliva: 22ª

Alba Busquets: 18ª

Marina Navarro: 13ª

Keria Volquez: 15ª

Carlota Rodriguez: 70ª

Ariadna Ai Camps: 83ª

Anna Moreno: 57ª

Caterina Llanes: 60ª

Guiomar Jiménez: 45ª

Daniela Maymo: 68ª

Angela Garcia: 56ª

Paula Rios: 76ª

Olivia Rodriguez: 85ª

Leia Lopez: 41ª

Aitana Navarro: 31ª

Mara Sánchez: 44ª

Avril Maldonado: 48ª

Saioa Nogales: 36ª

Sara Hernández: 62ª

Carla Lorenzo: 88ª

Abril Sánchez: 55ª

Categoria Infantil

1ª jornada:

Mireia Hernández: 2ª

Gisela González: 6ª

Anna Rueda: 8ª

Mireia Serra: 10ª

Martina Coronado: 14ª

Clàudia Solé: 18ª

Claudia Julia: 21ª

Claudia Gonzalez: 34ª

Alice Gallardo: 40ª

Ada Monteys: 51ª

Laura Gil: 53ª

June Retana: 71ª

Maria Albareda: 32ª

Karen Roiz: 34ª

2ª jornada:

Gisela Gonzalez: 2ª

Mireia Hernandez: 5ª

Judith Calvo: 10ª

Anna Rueda: 13ª

Mireia Serra: 21ª

Martina Coronado: 33ª

Karen Roiz: 46ª

Claudia Julia: 44ª

Laura Gil: 42ª

Maria Albareda: 55ª

Claudia Gonzalez: 61ª

Clàudia Solé: 22ª

June Retana: 22ª

Ada Monteys: 52ª

Alice Gallardo: 32ª

3ª jornada:

Gisela González: 1ª

Anna Rueda: 6ª

Mireia Hernández: 7ª

Judith Calvo: 8ª

Martina Coronado: 10ª

Claudia Julia: 11ª

Mireia Serra: 12ª

Claudia Solé: 18ª

Maria Albareda: 48ª

Laura Gil: 56ª

Karen Roiz: 83ª

Claudia Gonzalez: 51ª

Alice Gallardo: 44ª

Ada Monteys: 57ª

June Retana: 78ª

4ª jornada:

Mireia Hernández: 2ª

Gisela González: 4ª

Judith Calvo: 8ª

Mireia Serra: 13ª

Anna Rueda: 17ª

Martina Coronado: 23ª

Claudia Julia: 24ª

Maria Albareda: 26ª

Claudia Solé: 29ª

Claudia Gonzalez: 27ª

Alice Gallardo: 19ª

Laura Gil: 49ª

June Retana: 43ª

Karen Roiz: 44ª

Ada Monteys: 61ª

Categoria Junior

1ª jornada:

Elia Calvo: 3ª

Oriana Carreras: 4ª

Abril Conesa: 5ª

Julia Tortosa: 6ª

Julia Lopez: 9ª

Clara Arboix: 11ª

Miriam Llovet: 12ª

Mireia Hernández: 14ª

Laura Hospital: 20ª

Lia Ferreres: 21ª

Alba: 32ª

Mariona Lopez: 33ª

2ª jornada:

Elia Calvo: 2ª

Oriana Carreras: 5ª

Clara Arboix: 7ª

Mireia Hernández: 8ª

Abril Conesa: 10ª

Miriam Llovet: 10ª

Julia Lopez: 13ª

Julia Tortosa: 15ª

Lia Ferreres: 20ª

Alba: 20ª

Laura Hospital: 27ª

Mariona López: 29ª

3ª jornada:

Miriam Llovet: 3ª

Elia Calvo: 4ª

Abril Conesa: 6ª

Mireia Hernández: 8ª

Oriana Carreras: 9ª

Julia Lopez: 12ª

Julia Tortosa: 16ª

Alba: 17ª

Laura Hospital: 18ª

Lia Ferreres: 24ª

Mariona Lopez: 30ª

4ª jornada:

Elia Calvo: 2ª

Abril Conesa: 6ª

Clara Arboix: 7ª

Julia Tortosa: 8ª

Mireia Hernández: 9ª

Oriana Carreras: 10ª

Miriam Llovet: 13ª

Laura Hospital: 15ª

Julia Lopez: 16ª

Lia Ferreres: 18ª

Mariona Lopez: 25ª

Categoria Aleví

  • Combo: Angela Garcia, Ariadna Ai Camps, Keira Volquez, Rita Sugrañes, Carlota Rodriguez, Marina Andrés, Alba Busquets, Ariadna Conesa, Irene Garrido, Marina Navarro, Carla Oliva, Valeria Parra: 1r

   Categoria Infantil

  • Combo A: Judith Calvo, Martina Coronado, Gisela Gonzalez, Clàudia Gonzalez, Mireia Hernández, Anna Rueda, Karen Roiz ,Mireia Serra, Clàudia Solé, Clàudia Julià: 2n
  • Combo B: June Retana, Ada Monteys, Laura Gil, Maria Albareda, Abril Gimenez, Alice Gallardo: 6è
  • Combo: Èlia Calvo, Oriana Carreras, Lia Ferrera, Julia Tortosa, Miriam Llovet, Mariona López: 2n
  • Elia Calvo: 2ª en figures
  • Oriana Carreras: 3ª en figures
  • Mireia Hernandez: 4ª en figures
  • Abril Conesa: 5ª en figures
  • Clara Arboix: 6ª en figures
  • Miriam Llovet: 9ª en figures
  • Julia Lopez: 12ª en figures
  • Julia Tortosa: 13ª en figures
  • Laura Hospital: 18ª en figures
  • Lia Ferreres: 23ª en figures
  • Mariona Lopez: 30ª en figures
  • Solo: Elia Calvo: 2n
  • Solo- Abril Conesa: 4ª
  • Equip: Elia Calvo, Oriana Carreras, Mireia Hernandez, Abril Conesa, Clara Arboix, Miriam Llovet, Julia Lopez, Julia Tortosa, Laura Hospital; Lia Ferreres, Mariona Lopez.: 1ª

Categoria Aleví:

  • Solo- Valeria Parra: 2n
  • Solo- Ariadna Conesa: 7ª
  • Solo- Aitana Navarro: 13ª
  • Solo: Guiomar Jimenez: 14ª
  • Solo- Daniela Maymó: 16ª
  • Solo- Anna Moreno: 19ª
  • Duet- Irene Garrido, Valeria Parra: 4t
  • Duet- Alba Busquets, Keria Volquez: 7è
  • Duet- Aitana Navarro, Leia Lopez: 13è
  • Duet- Daniela Maymo, Guiomar Jimenez: 16è
  • Equip: Alba Busquets, Ariadna Conesa, Rita Sugrañes, Irene Garrido, Marina Navarro, Valeria Parra, Keira Volquez, Carla Oliva, Marina Andrés, Carlota Rodriguez: 2n
  • Equip B: Sara Hernandez, Guiomar Jimenez, Caterina Llanes, Aitana Navarro, Anna Moreno, Daniela Maymó, Mara Sanchez: 5è

Categoria Infantil:

  • Solo- Judith Calvo: 3r
  • Duet- Anna Rueda, Mireia Serra: 2n
  • Duet- Judith Calvo, Claudia Julia: 3r
  • Duet: Martina Coronado, Claudia Sole: 4t
  • Equips: Maria Albareda, Judith Calvo, Martina Coronado, Gisela gonzalez, Claudia Julia, Anna Rueda, Mireia Serra, Claudia Sole: 2n
  • Equip B: June Retana, Claudia Gonzalez, Laura Gil, Karen Roiz, Alice Gallardo, Ada Monteys: 5è

Categoria Infantil:

  • Solo- Judith Calvo: 3r
  • Duet- Anna Rueda, Mireia Serra: 2n
  • Duet- Judith Calvo, Claudia Julia: 3r
  • Duet: Martina Coronado, Claudia Sole: 4t
  • Equips: Maria Albareda, Judith Calvo, Martina Coronado, Gisela gonzalez, Claudia Julia, Anna Rueda, Mireia Serra, Claudia Sole: 2n
  • Equip B: June Retana, Claudia Gonzalez, Laura Gil, Karen Roiz, Alice Gallardo, Ada Monteys: 5è

Categoria Júnior:

  • Solo- Miriam Llovet: 2n
  • Solo- Julia Lopez: 4t
  • Solo- Laura Hospital: 6è
  • Solo- Lia Ferreres: 9è
  • Duet- Julia Lopez, Miriam Llovet: 1r
  • Duet: Laura Hospital, Lia Ferreres: 4t
  • Duet: Mariona Lopez, Julia Tortosa: 5è
  • Equip: Elia Calvo, Oriana Carreras, Mireia Hernandez, Abril Conesa, Clara Arboix, Miriam Llovet, Julia Lopez, Julia Tortosa, Laura Hospital, Lia Ferreres, Mariona Lopez: 1r

1ª i 2ª Jornada, Piscina St Jordi, gener-març 2017:

  • Daniela Ruiz: 10ª/65ª
  • Sara Cortes: 26ª/49ª
  • Eire Diaz: 27ª/42ª
  • Paula Villareal: 33ª/37ª
  • Arlet Arnan: 37ª/53ª
  • Silvia Llorens: 39ª/57ª
  • Ariadna Girbau: 43ª/25ª
  • Martina Anso: 48ª/58ª
  • Lamiae Guezzar: 60ª/60ª
  • Martina Garcia: 68ª/46ª
  • Aran Jiménez: 73ª/76ª

Figures Nivell 2

  • Paula Flores: 21ª/40ª
  • Abril Icart: 29ª/36ª
  • Ivet Fernàndez: 52ª/46ª
  • Martina Del Barco: 66ª/25ª
  • Norah Gañan: 84ª/47ª
  • Carla Vilaro: 95ª/90ª
  • Alba Verdaguer: 103ª/73ª
  • Maia Sánchez: 110ª/91ª
  • Xènia Vilagrada: 113ª/98ª
  • Emma Monclús: 74ª/74ª

Figures Nivell 3

  • Carla Roiz: 4ª/6ª
  • Nerea Almagro: 8ª/29ª
  • Berta Bedmar: 12ª/54ª
  • Claudia Girbau: 15ª/56ª
  • Elsa Alcaraz: 22ª/11ª
  • Andrea Hernando: 24ª/81ª
  • Martina Lopera: 41ª/15ª
  • Ona Soy: 42ª/4ª
  • Ariadna Estapé: 44ª/25ª
  • Iria Fraga: 45ª/26ª
  • Jana Francisco: 50ª/43ª
  • Aina Baeza: 52ª/68ª
  • Anna Gabarrella: 52ª/48ª
  • Laura Anso: 54ª/12ª
  • Paola Solano: 56ª/80ª
  • Mariona Bruguera: 58ª/63ª
  • Maria Campos: 63ª/40ª
  • Martina Lagares: 64ª/59ª
  • Claudia Bedmar: 71ª/33ª
  • Nora Dominguez: 72ª/60ª
  • Carla Sobrino: 73ª/34ª
  • Georgina Esparza: 76ª/49ª
  • Berta Retana: 77ª/36ª
  • Cristina Jiménez: 83ª/84ª
  • Katia Queralto: 87ª/90ª
  • Clara Coll: 62ª/62ª
  • Marta Monclús: 87ª/87ª

3ª jornada, piscines Picornell, juny del 2017

  • Nivell 1: Arlet Arnan, Martina Anso, Eire Diaz, Sara Cortés, Paula Villareal, Ariadna Girbau, Silvia Llorens, Martina Garcia, Lamiae Guezzar, Aran Jiménez, Daniela Ruiz: 5ª
  • Nivell 2: Chloe Castilla, Alba Verdaguer, Carla Vilaró, Xènia Vilagrasa, Ivet Fernàndez, Abril Icart, Norah Gañán, Emma Monclús, Paula Flores, Maia Sánchez, Martina del Barco: 6ª
  • Nivell 3: Elsa Alcaraz, Nerea Almagro, Aina Baeza, Mariona Bruguera, Clara Coll, Ariadna Estapé, Nora Domínguez, Maria Campos, Martina Lopera: 3ª
  • Classificades a 5ª: Laura Ansó, Berta Bedmar, Clàudia Bedmar, Jana Francisco, Clàudia Girbau, Andrea Hernando, Martina Lagares, Berta Retana, Carla Sobrino, Carla Roiz, Ona Soy

1ª, 2ª i 3ª jornada:

  • Carla Colomé: 17ª en figures
  • Paula Colomé: 20ª en figures
  • Mar Tortejada: 30ª en figures
  • Dunia Gañan: 35ª en figures
  • Julia Ortiz: 41ª en figures
  • Anna Casacuberta: 55ª en figures
  • Ona Lasheras: 57ª en figures
  • Emma Cobas: 60ª en figures
  • Georgina Busquets: 72ª en figures
  • Martina Gonzalez: 74ª en figures
  • Ariadna Gallego: 119ª en figures
  • Àfrica Arroyo: 159ª en figures
  • Equip: Carla Colomé, Paula Colomé, Mar Tortejada, Dunia Gañán, Júlia Ortiz, Anna Casacuberta, Ona Lasheras, Emma Cobas, Georgina Busquets, Martina Gonzallez, Ariadna Gallego, Àfrica Arroyo: 2n
  • Duet- Carla Colomé, Paula Colomé: 1r
  • Combo: Carla Colomé, Paula Colomé, Mar Tortejada, Dunia Gañán, Júlia Ortiz, Anna Casacuberta, Ona Lasheras, Emma Cobas, Georgina Busquets, Martina Gonzalez, Ariadna Gallego, Àfrica Arroyo: 2n

1ª,2ª jornada i 3ª jornada:

  • Agatha Aguilar: 5ª en figures
  • Judith Valldeoriola: 6ª en figures
  • Andrea Morcillo: 10ª en figures
  • Clara Belmar: 13ª en figures
  • Meritxell Flores: 29ª en figures
  • Berta Soler: 58ª en figures
  • Julia Pérez: 67ª en figures
  • Mireia Mallorquí: 74ª en figures
  • Martina Franco: 79ª en figures
  • Lluna Núñez: 100ª en figures
  • Natalia Martínez: 145ª en figures
  • Duet- Aghata Aguilar, Clara Belmar: 2n
  • Duet: Meritxell Flores, Lídia Garcia: 6è
  • Equip: Aghata Aguilar, Judith Valldeoriola, Andrea Morcillo,, Clara Belmar, Meritxell Flores, Laura Francisco, Berta Soler, Julia Pérez, Mireia Mallorquí, Martina Franco, Lluna Núñez, Natalia Martinez: 2n
  • Combo: Aghata Aguilar, Judith Valldeoriola, Andrea Morcillo,, Clara Belmar, Meritxell Flores, Laura Francisco, Berta Soler, Julia Pérez, Mireia Mallorquí, Martina Franco, Lluna Núñez, Natalia Martinez: 1r

Categoria Aleví

1ª jornada:

Valeria Parra: 3ª

Ariadna Conesa: 6ª

Irene Garrido: 11ª

Rita Sugrañes: 15ª

Carla Oliva: 16ª

Alba Busquets: 17ª

Marina Navarro: 18ª

Keira Volquez: 22ª

Carlota Rodriguez: 29ª

Ariadna Ai Camps: 30ª

Anna Moreno: 31ª

Marina Andrés: 33ª

Caterina Llanes: 37ª

Guiomar Jiménez: 47ª

Daniela Maymo: 50ª

Angela Garcia: 54ª

Paula Rios: 56ª

Olivia Rodriguez: 59ª

Leia Lopez: 60ª

Aitana Navarro: 62ª

Mara Sanchez: 69ª

Avril Maldonado: 69ª

Saioa Nogales: 75ª

Sara Hernández: 82ª

Carla Lorenzo: 98ª

Abril Sánchez: 129ª

2ª jornada:

Valeria Parra: 1ª

Alba Busquets: 6ª

Keira Volquez: 9ª

Carla Oliva: 13ª

Irene Garrido: 14ª

Ariadna Conesa: 14ª

Rita Sugrañes: 19ª

Marina Andrés: 20ª

Daniela Maymo: 24ª

Marina Navarro: 27ª

Carlota Rodriguez: 35ª

Mara Sánchez: 37ª

Abril Sánchez: 38ª

Olivia Rodríguez: 42ª

Leia Lopez: 44ª

Caterina Llanes: 45ª

Ariadna Ai Camps: 50ª

Anna Moreno: 51ª

Aitana Navarro: 56ª

Saioa Nogales: 67ª

Guiomar Jiménez

Angela Garcia: 69ª

Paula Rios: 74ª

Sara Hernández: 76ª

Avril Maldonado: 83ª

Carla Lorenzo: 106ª

3ª jornada:

Irene Garrido: 4ª

Valeria Parra: 10ª

Rita Sugrañes: 11ª

Carla Oliva: 12ª

Marina Navarro: 14ª

Marina Andrés: 15ª

Alba Busquets: 16ª

Ariadna Conesa: 18ª

Aitana Navarro: 26ª

Keira Volquez: 28ª

Leia Lopez: 36ª

Saioa Nogales: 38ª

Anna Moreno: 41ª

Carlota Rodriguez: 42ª

Ariadna Ai Camps: 49ª

Angela Garcia: 51ª

Mara Sánchez: 56ª

Daniela Maymo: 57ª

Paula Rios: 58ª

Caterina Llanes: 62ª

Carla Lorenzo: 67ª

Guiomar Jiménez: 72ª

Olivia Rodríguez: 87ª

Avril Maldonado: 78ª

Sara Hernández: 80ª

Abril Sánchez: 105ª

4ª jornada:

Valeria Parra: 3ª

Ariadna Conesa: 10ª

Irene Garrido: 23ª

Rita Sugrañes: 20ª

Carla Oliva: 22ª

Alba Busquets: 18ª

Marina Navarro: 13ª

Keria Volquez: 15ª

Carlota Rodriguez: 70ª

Ariadna Ai Camps: 83ª

Anna Moreno: 57ª

Caterina Llanes: 60ª

Guiomar Jiménez: 45ª

Daniela Maymo: 68ª

Angela Garcia: 56ª

Paula Rios: 76ª

Olivia Rodriguez: 85ª

Leia Lopez: 41ª

Aitana Navarro: 31ª

Mara Sánchez: 44ª

Avril Maldonado: 48ª

Saioa Nogales: 36ª

Sara Hernández: 62ª

Carla Lorenzo: 88ª

Abril Sánchez: 55ª

Categoria Infantil

1ª jornada:

Mireia Hernández: 2ª

Gisela González: 6ª

Anna Rueda: 8ª

Mireia Serra: 10ª

Martina Coronado: 14ª

Clàudia Solé: 18ª

Claudia Julia: 21ª

Claudia Gonzalez: 34ª

Alice Gallardo: 40ª

Ada Monteys: 51ª

Laura Gil: 53ª

June Retana: 71ª

Maria Albareda: 32ª

Karen Roiz: 34ª

2ª jornada:

Gisela Gonzalez: 2ª

Mireia Hernandez: 5ª

Judith Calvo: 10ª

Anna Rueda: 13ª

Mireia Serra: 21ª

Martina Coronado: 33ª

Karen Roiz: 46ª

Claudia Julia: 44ª

Laura Gil: 42ª

Maria Albareda: 55ª

Claudia Gonzalez: 61ª

Clàudia Solé: 22ª

June Retana: 22ª

Ada Monteys: 52ª

Alice Gallardo: 32ª

3ª jornada:

Gisela González: 1ª

Anna Rueda: 6ª

Mireia Hernández: 7ª

Judith Calvo: 8ª

Martina Coronado: 10ª

Claudia Julia: 11ª

Mireia Serra: 12ª

Claudia Solé: 18ª

Maria Albareda: 48ª

Laura Gil: 56ª

Karen Roiz: 83ª

Claudia Gonzalez: 51ª

Alice Gallardo: 44ª

Ada Monteys: 57ª

June Retana: 78ª

4ª jornada:

Mireia Hernández: 2ª

Gisela González: 4ª

Judith Calvo: 8ª

Mireia Serra: 13ª

Anna Rueda: 17ª

Martina Coronado: 23ª

Claudia Julia: 24ª

Maria Albareda: 26ª

Claudia Solé: 29ª

Claudia Gonzalez: 27ª

Alice Gallardo: 19ª

Laura Gil: 49ª

June Retana: 43ª

Karen Roiz: 44ª

Ada Monteys: 61ª

Categoria Junior

1ª jornada:

Elia Calvo: 3ª

Oriana Carreras: 4ª

Abril Conesa: 5ª

Julia Tortosa: 6ª

Julia Lopez: 9ª

Clara Arboix: 11ª

Miriam Llovet: 12ª

Mireia Hernández: 14ª

Laura Hospital: 20ª

Lia Ferreres: 21ª

Alba: 32ª

Mariona Lopez: 33ª

2ª jornada:

Elia Calvo: 2ª

Oriana Carreras: 5ª

Clara Arboix: 7ª

Mireia Hernández: 8ª

Abril Conesa: 10ª

Miriam Llovet: 10ª

Julia Lopez: 13ª

Julia Tortosa: 15ª

Lia Ferreres: 20ª

Alba: 20ª

Laura Hospital: 27ª

Mariona López: 29ª

3ª jornada:

Miriam Llovet: 3ª

Elia Calvo: 4ª

Abril Conesa: 6ª

Mireia Hernández: 8ª

Oriana Carreras: 9ª

Julia Lopez: 12ª

Julia Tortosa: 16ª

Alba: 17ª

Laura Hospital: 18ª

Lia Ferreres: 24ª

Mariona Lopez: 30ª

4ª jornada:

Elia Calvo: 2ª

Abril Conesa: 6ª

Clara Arboix: 7ª

Julia Tortosa: 8ª

Mireia Hernández: 9ª

Oriana Carreras: 10ª

Miriam Llovet: 13ª

Laura Hospital: 15ª

Julia Lopez: 16ª

Lia Ferreres: 18ª

Mariona Lopez: 25ª

Categoria Aleví

  • Combo: Angela Garcia, Ariadna Ai Camps, Keira Volquez, Rita Sugrañes, Carlota Rodriguez, Marina Andrés, Alba Busquets, Ariadna Conesa, Irene Garrido, Marina Navarro, Carla Oliva, Valeria Parra: 1r

   Categoria Infantil

  • Combo A: Judith Calvo, Martina Coronado, Gisela Gonzalez, Clàudia Gonzalez, Mireia Hernández, Anna Rueda, Karen Roiz ,Mireia Serra, Clàudia Solé, Clàudia Julià: 2n
  • Combo B: June Retana, Ada Monteys, Laura Gil, Maria Albareda, Abril Gimenez, Alice Gallardo: 6è
  • Combo: Èlia Calvo, Oriana Carreras, Lia Ferrera, Julia Tortosa, Miriam Llovet, Mariona López: 2n
  • Elia Calvo: 2ª en figures
  • Oriana Carreras: 3ª en figures
  • Mireia Hernandez: 4ª en figures
  • Abril Conesa: 5ª en figures
  • Clara Arboix: 6ª en figures
  • Miriam Llovet: 9ª en figures
  • Julia Lopez: 12ª en figures
  • Julia Tortosa: 13ª en figures
  • Laura Hospital: 18ª en figures
  • Lia Ferreres: 23ª en figures
  • Mariona Lopez: 30ª en figures
  • Solo: Elia Calvo: 2n
  • Solo- Abril Conesa: 4ª
  • Equip: Elia Calvo, Oriana Carreras, Mireia Hernandez, Abril Conesa, Clara Arboix, Miriam Llovet, Julia Lopez, Julia Tortosa, Laura Hospital; Lia Ferreres, Mariona Lopez.: 1ª

Categoria Aleví:

  • Solo- Valeria Parra: 2n
  • Solo- Ariadna Conesa: 7ª
  • Solo- Aitana Navarro: 13ª
  • Solo: Guiomar Jimenez: 14ª
  • Solo- Daniela Maymó: 16ª
  • Solo- Anna Moreno: 19ª
  • Duet- Irene Garrido, Valeria Parra: 4t
  • Duet- Alba Busquets, Keria Volquez: 7è
  • Duet- Aitana Navarro, Leia Lopez: 13è
  • Duet- Daniela Maymo, Guiomar Jimenez: 16è
  • Equip: Alba Busquets, Ariadna Conesa, Rita Sugrañes, Irene Garrido, Marina Navarro, Valeria Parra, Keira Volquez, Carla Oliva, Marina Andrés, Carlota Rodriguez: 2n
  • Equip B: Sara Hernandez, Guiomar Jimenez, Caterina Llanes, Aitana Navarro, Anna Moreno, Daniela Maymó, Mara Sanchez: 5è

Categoria Infantil:

  • Solo- Judith Calvo: 3r
  • Duet- Anna Rueda, Mireia Serra: 2n
  • Duet- Judith Calvo, Claudia Julia: 3r
  • Duet: Martina Coronado, Claudia Sole: 4t
  • Equips: Maria Albareda, Judith Calvo, Martina Coronado, Gisela gonzalez, Claudia Julia, Anna Rueda, Mireia Serra, Claudia Sole: 2n
  • Equip B: June Retana, Claudia Gonzalez, Laura Gil, Karen Roiz, Alice Gallardo, Ada Monteys: 5è

Categoria Infantil:

  • Solo- Judith Calvo: 3r
  • Duet- Anna Rueda, Mireia Serra: 2n
  • Duet- Judith Calvo, Claudia Julia: 3r
  • Duet: Martina Coronado, Claudia Sole: 4t
  • Equips: Maria Albareda, Judith Calvo, Martina Coronado, Gisela gonzalez, Claudia Julia, Anna Rueda, Mireia Serra, Claudia Sole: 2n
  • Equip B: June Retana, Claudia Gonzalez, Laura Gil, Karen Roiz, Alice Gallardo, Ada Monteys: 5è

Categoria Júnior:

  • Solo- Miriam Llovet: 2n
  • Solo- Julia Lopez: 4t
  • Solo- Laura Hospital: 6è
  • Solo- Lia Ferreres: 9è
  • Duet- Julia Lopez, Miriam Llovet: 1r
  • Duet: Laura Hospital, Lia Ferreres: 4t
  • Duet: Mariona Lopez, Julia Tortosa: 5è
  • Equip: Elia Calvo, Oriana Carreras, Mireia Hernandez, Abril Conesa, Clara Arboix, Miriam Llovet, Julia Lopez, Julia Tortosa, Laura Hospital, Lia Ferreres, Mariona Lopez: 1r

1ª i 2ª Jornada, Piscina St Jordi, gener-març 2017:

  • Daniela Ruiz: 10ª/65ª
  • Sara Cortes: 26ª/49ª
  • Eire Diaz: 27ª/42ª
  • Paula Villareal: 33ª/37ª
  • Arlet Arnan: 37ª/53ª
  • Silvia Llorens: 39ª/57ª
  • Ariadna Girbau: 43ª/25ª
  • Martina Anso: 48ª/58ª
  • Lamiae Guezzar: 60ª/60ª
  • Martina Garcia: 68ª/46ª
  • Aran Jiménez: 73ª/76ª

Figures Nivell 2

  • Paula Flores: 21ª/40ª
  • Abril Icart: 29ª/36ª
  • Ivet Fernàndez: 52ª/46ª
  • Martina Del Barco: 66ª/25ª
  • Norah Gañan: 84ª/47ª
  • Carla Vilaro: 95ª/90ª
  • Alba Verdaguer: 103ª/73ª
  • Maia Sánchez: 110ª/91ª
  • Xènia Vilagrada: 113ª/98ª
  • Emma Monclús: 74ª/74ª

Figures Nivell 3

  • Carla Roiz: 4ª/6ª
  • Nerea Almagro: 8ª/29ª
  • Berta Bedmar: 12ª/54ª
  • Claudia Girbau: 15ª/56ª
  • Elsa Alcaraz: 22ª/11ª
  • Andrea Hernando: 24ª/81ª
  • Martina Lopera: 41ª/15ª
  • Ona Soy: 42ª/4ª
  • Ariadna Estapé: 44ª/25ª
  • Iria Fraga: 45ª/26ª
  • Jana Francisco: 50ª/43ª
  • Aina Baeza: 52ª/68ª
  • Anna Gabarrella: 52ª/48ª
  • Laura Anso: 54ª/12ª
  • Paola Solano: 56ª/80ª
  • Mariona Bruguera: 58ª/63ª
  • Maria Campos: 63ª/40ª
  • Martina Lagares: 64ª/59ª
  • Claudia Bedmar: 71ª/33ª
  • Nora Dominguez: 72ª/60ª
  • Carla Sobrino: 73ª/34ª
  • Georgina Esparza: 76ª/49ª
  • Berta Retana: 77ª/36ª
  • Cristina Jiménez: 83ª/84ª
  • Katia Queralto: 87ª/90ª
  • Clara Coll: 62ª/62ª
  • Marta Monclús: 87ª/87ª

3ª jornada, piscines Picornell, juny del 2017

  • Nivell 1: Arlet Arnan, Martina Anso, Eire Diaz, Sara Cortés, Paula Villareal, Ariadna Girbau, Silvia Llorens, Martina Garcia, Lamiae Guezzar, Aran Jiménez, Daniela Ruiz: 5ª
  • Nivell 2: Chloe Castilla, Alba Verdaguer, Carla Vilaró, Xènia Vilagrasa, Ivet Fernàndez, Abril Icart, Norah Gañán, Emma Monclús, Paula Flores, Maia Sánchez, Martina del Barco: 6ª
  • Nivell 3: Elsa Alcaraz, Nerea Almagro, Aina Baeza, Mariona Bruguera, Clara Coll, Ariadna Estapé, Nora Domínguez, Maria Campos, Martina Lopera: 3ª
  • Classificades a 5ª: Laura Ansó, Berta Bedmar, Clàudia Bedmar, Jana Francisco, Clàudia Girbau, Andrea Hernando, Martina Lagares, Berta Retana, Carla Sobrino, Carla Roiz, Ona Soy

1ª, 2ª i 3ª jornada:

  • Carla Colomé: 17ª en figures
  • Paula Colomé: 20ª en figures
  • Mar Tortejada: 30ª en figures
  • Dunia Gañan: 35ª en figures
  • Julia Ortiz: 41ª en figures
  • Anna Casacuberta: 55ª en figures
  • Ona Lasheras: 57ª en figures
  • Emma Cobas: 60ª en figures
  • Georgina Busquets: 72ª en figures
  • Martina Gonzalez: 74ª en figures
  • Ariadna Gallego: 119ª en figures
  • Àfrica Arroyo: 159ª en figures
  • Equip: Carla Colomé, Paula Colomé, Mar Tortejada, Dunia Gañán, Júlia Ortiz, Anna Casacuberta, Ona Lasheras, Emma Cobas, Georgina Busquets, Martina Gonzallez, Ariadna Gallego, Àfrica Arroyo: 2n
  • Duet- Carla Colomé, Paula Colomé: 1r
  • Combo: Carla Colomé, Paula Colomé, Mar Tortejada, Dunia Gañán, Júlia Ortiz, Anna Casacuberta, Ona Lasheras, Emma Cobas, Georgina Busquets, Martina Gonzalez, Ariadna Gallego, Àfrica Arroyo: 2n

1ª,2ª jornada i 3ª jornada:

  • Agatha Aguilar: 5ª en figures
  • Judith Valldeoriola: 6ª en figures
  • Andrea Morcillo: 10ª en figures
  • Clara Belmar: 13ª en figures
  • Meritxell Flores: 29ª en figures
  • Berta Soler: 58ª en figures
  • Julia Pérez: 67ª en figures
  • Mireia Mallorquí: 74ª en figures
  • Martina Franco: 79ª en figures
  • Lluna Núñez: 100ª en figures
  • Natalia Martínez: 145ª en figures
  • Duet- Aghata Aguilar, Clara Belmar: 2n
  • Duet: Meritxell Flores, Lídia Garcia: 6è
  • Equip: Aghata Aguilar, Judith Valldeoriola, Andrea Morcillo,, Clara Belmar, Meritxell Flores, Laura Francisco, Berta Soler, Julia Pérez, Mireia Mallorquí, Martina Franco, Lluna Núñez, Natalia Martinez: 2n
  • Combo: Aghata Aguilar, Judith Valldeoriola, Andrea Morcillo,, Clara Belmar, Meritxell Flores, Laura Francisco, Berta Soler, Julia Pérez, Mireia Mallorquí, Martina Franco, Lluna Núñez, Natalia Martinez: 1r

Categoria Júnior:
– Èlia Calvo 3a
– Oriana Carreras 11a
– Clara Arboix 12a
– Abril Conesa 15a
– Julia Lopez 17a
– Miriam LLovet 19a

Categoria Infantil:
– Mireia Hernandez 6a
– Judith Calvo 14a
– Gisela Gonzalez 19a

Combo Aleví:
-Campió d’Espanya

Valeria Parra:
-3a classificada en Figures Aleví

Rita Sugrañes:
-9a classificada en Figures Aleví

Ariadna Conesa:
-17a classificada en Figures Aleví

Classificació per Clubs:
-Subcampió d’Espanya Aleví

Combo Infanil:
-Subcampió d’Espanya

Mireia Hernandez:
-7a classificada en Figures

Anna Rueda:
-13a classificada en Figures

Judith Calvo:
-17a classificada en Figures

Equip Júnior:
-Campions d’Espanya

Combo Júnior:
-Subcampió d’Espanya

Èlia Calvo:
-8a en figures

Oriana Carreras:
-10a en solo

Clara Arboix:
-12a en figures

Abril Conesa:
-15a en figures

Miriam Llovet
-18a en figures

Combo Tematic Sènior:
-Subcampió d’Espanya

Classificació per Clubs:
-Tercer lloc

Judith Calvo, Mireia Hernandez, Clàudia Julià:
-3es en Duo

Mireia Hernandez:
-4a en Figures

Jufith Calvo:
– 14a en Figures

TROFEU AL MILLOR CLUB DE LA CATEGORIA ALEVÍ

Equip Infantil:
-Campió d’Espanya

Combo Infantil:
– Subcampió d’Espanya

Valeria Parra, Rita Sugrañes, Irene Garrido:
-3es en Duet

Valeria Parra:
-1a en Figures

Ariadna Conesa:
-10a en Figures

Irene Garrido:
-12a en Figures

Rita Sugrañes:
-17a en Figures

TROFEU AL MILLOR CLUB DE LA CATEGORIA JUVENIL

Equip Juvenil:
-Campió d’Espanya

Combo Juvenil:
-Campió d’Espanya

Oriana Carreras, Abril Conesa:
-Subcampiones en duet

Abril Conesa:
-3a en Figures

Natalia de la Nuez:
-4a en Figures

Oriana Carreras:
-5a en Figures

Miriam Llovet:
-9a en Figures

Elia Calvo:
-3a en solo i 10a en Figures

Clara Arboix:
-14a en Figures

Laura Hospital:
-18a en Figures

Julia Tortosa:
-20a en Figures

Equip Aleví :
-Campions d’Espanya

Combo Aleví :
-Campions d’Espanya

Aitana Navarro:
-9a en Figures

Saioa Nogales :
-16a en Figures

Palmarès 2015-2016

Meritxell Mas, Cristina Salvador, Cecilia Jiménez, Pau Ribes
– 2es classificades en equip i combo

 Pau Ribes
– 1r en duet mixte lliure

Cristina Salvador
– 4a classificada en solo

Pau Ribes, Helena Jaumà
– 3rs classificats en duo mixte

Meritxell Mas, Helena Jaumà Cristina Salvador i Cecilia Jimenez:
– 3es classificades en equip lliure i 4as classificades en combo

Ariadna Arisó, Èlia Calvo, Helena Jaumà, Lidia Vigara, Natàlia de la Nuez
– 3es en Equip lliure i combo

Ariadna Arisó, Lídia Vigara, Èlia Calvo, Natàlia de la Nuez:
– 5es en equip lliure i en combo

 

Meritxell Mas, Cristina Salvador, Cecilia Jiménez
– Campiones en equip tècnic

Mireia Hernàndez, Clara Arboix, Míriam Llovet:
-Campiones en combo
-Campiones en equip

Helena Jaumà, Cecilia Jimenez, Meritxell Mas:
-Campiones en equip

Helena Jaumà, Cecilia Jimenez, Meritxell Mas, Pau Ribes:
-Campions en combo

Pau Ribes
– Campió en duet mixte

Cecilia Jimenez:
– 5a classificada

Meritxell Mas: 
– 5a classificada

Cristina Salvador
– 5a classificada

Categoria Júnior:
– Ariadna Arisó 6a
– Lidia Vigara 12a
– Èlia Calvo 13a
– Oriana Carreras 15a
– Mariona Busquets 16a
– Natalia de la Nuez 18a

Categoria Infantil:
– Julia Tortosa 6a
– Miriam Llovet 9a
– Mireia Hernandez 12a

Combo Aleví:
-Campió d’Espanya
-10é classificat

Claudia Soler:
-Subcampiona en Figures Aleví

Valeria Parra:
-11a classificada en Figures Aleví

Alice Gallardo:
-17a classificada en Figures Aleví

Classificació per Clubs:
-Campió d’Espanya Aleví

Combo Infanil:
-Subcampió d’Espanya
-7ns classificats

Clara Arboix:
-6a classificada en Figures

Julia Tortosa:
-7a classificada en Figures

Mireia Hernandez:
-10a classificada en Figures

Miriam Llovet:
-11a classificada en Figures

Classificació per Clubs:
-Campió d’Espanya Infantil

Equip Júnior:
-Campions d’Espanya

Combo Júnior:
-Subcampió d’Espanya

Lidia Vigara, Ariadna Arisó:
-3es en Duet Lliure Júnior

Èlia Calvo, Natalia de la Nuez:
-5es en Duet Lliure Júnior

Ariadna Arisó:
-6a en figures i en solo

Lidia Vigara:
-9a en solo

Èlia Calvo:
-13a en figures

Natalia de la Nuez:
-16a en figures

Mariona Busquets
-20a en figures

Equip aleví:
-Campió d’Espanya

Combo aleví:
-Campió d’Espanya

Martina Coronado, Gisela Gonzalez:
-Campiones en Duo

Clàudia Julià, Judit Calvo:
– Subcampiones en Duo

Judit Calvo:
-5a en Figures

Martina Coronado:
-6a en Solo i 9a en Figures

Equip Juvenil:
– Campions d’Espanya

Combo Juvenil:
– Campions d’Espanya

Ariadna Arisó, Helena Jaumà:
– 3es en Duo

Èlia Calvo, Júlia López:
– 5es en Duo

Helena Jaumà:
– 4a en Solo i Figures

Ariadna Arisó:
– 6a en Figures

Lidia Vigara:
– 7a en Solo i 15a en Figures

Elena Estrada:
– 17a en Figures

Èlia Calvo:
– 19a en Figures

Classificació de Clubs:
-3rs classificats

Equip Infantil:
-Campió d’Espanya

Combo Infantil:
– Subcampió d’Espanya

Mireia Hernàndez, Clara Arboix:
-Subcampiones en Duet

Júlia Tortosa, Miriam Llovet:
-6es en Duet

Júlia Tortosa:
-4a en Figures

Mireia Hernàndez:
-4a en Solo i 5a en Figures

Clara Arboix:
-5a en solo i 9a en Figures

Miriam Llovet:
-11a en Figures

Laura Hospital:
-18a en Figures

Combo :
-Subcampions d’Espanya

Pau Ribes:
-Campió en Duet mixte lliure i 11é en duet tècnic

Classificació de Clubs:
8è Classificat

Combo aleví :
-Campions d’Espanya

Equip Aleví:
-Subcampions d’Espanya

Keira Volquez, Ariadna Camps, Carlota Rodriguez:
– 5es en Duet

Keira Volquez:
-11a en Solo i 15a en Figures

Carlota Rodríguez:
-11a en Solo

Combo Júnior:
– Campió d’Espanya

Equip Júnior:
– Campió d’Espanya

Èlia Calvo, Natalia de la Nuez:
-3es en Duet

Abril Conesa, Oriana Carreras:
-7es en Duet

Ariadna Arisó:
-3a en Solo i 5a en Figures

Èlia Calvo:
-9a en Figures

Lídia Vigara:
-14a en Figures

Natalia de la Nuez:
-15a en Figures

Equip Aleví:
-Campions d’Espanya

Combo Aleví:
– 5a posició

Alice Gallardo, Claudia González, Carla Oliva:
-Subcampiones en Duet

Clàudia Solé, Valeria Parra:
-6es en Duet

Clàudia Solé:
-6a en Solo

Alice Gallardo:
-7a en Figures

Rita Sugrañes:
-9a en Figures

Palmarès 2014-2015

Meritxell Mas, Cristina Salvador, Cecilia Jiménez
– 1es classificades en equip i combo

 Pau Ribes
– 1r en duo mixte lliure

Pau Ribes
– 5è classificat en duo mixte lliure

Meritxell Mas, Cristina Salvador i Cecilia Jimenez:
– 5es en equip tècnic, equip lliure i rutina lliure combinada

Meritxell Mas, Cristina Salvador, Cecilia Jiménez
– 3es en Equip lliure i Equip tècnic
Meritxell Mas, Cristina Salvador i Cecilia Jiménez:
– 2es en equip tècnic

Cristina Salvador
– 3a en solo lliure

Meritxell Mas, Cristina Salvador, Cecilia Jiménez
– 2es classificades en equip tècnic
Cecilia Jiménez, Amber Bakker i Helena Jaumà:
-3es en rutina lliure combinada
-5es en equip
-5es en highlight
Helena Jaumà:
-2a en equip lliure
-2a en rutina lliure combinada

 Lidia Vigara:
-2a en rutina lliure combinada

Abril Conesa i Natalia de la Nuez:

-1es en Equip i Combo (Comen)
-2es en Equip i Combo (Inter.)

Muriel Escalé: entrenadora

Categoria Júnior:
– Lidia Vigara 9a
– Helena Jaumà 7a
– Ariadna Arisó 16a
– Èlia Calvo 20a

Categoria Infantil:
– Natalia de la Nuez 5a
– Maria Andreu 7a
– Clara Arboix 15a
– Miriam Llovet 19a

Combo Aleví:
-Campió d’Espanya

Judit Calvo:
-Subcampiona en Figures Aleví

Gisela Gonzalez:
-3a classificada en Figures Aleví

Alice Gallardo:
-Subcampiona en Figures 2004

Valeria Parra:
-Campiona en Figures 2005

Rita Sugrañes:
-3a classificada en Figures 2005

Classificació per Clubs:
-Campió d’Espanya Aleví

Combo Infanil:
-Subcampió d’Espanya

Clara Arboix:
-3a classificada en Figures 2001

Classificació per Clubs:
-Campió d’Espanya Infantil

Combo Júnior:
-Campió d’Espanya

Equip Júnior:
-3r classificat

Helena Jaumà, Ariadna Arisó i Mariona Busquets:
-3a en Duo Lliure Júnior

Cristina Salvador:
-Subcampiona en Solo Lliure Sènior

Equip:
-Subcampió d’Espanya

Combo:
-Subcampió d’Espanya

Natalia de la Nuez i Abril Conesa:
-Subcampiones en duo

Classificació per Clubs:
-Subcampió d’Espanya

Combo Aleví:
-Campió d’Espanya

Equip Aleví:
-Campió d’Espanya

Judith Calvo:
-Campiona en solo Aleví
-Subcampiona en duo Aleví

Martina Coronado:
-Campiona en duo Aleví

Gisela González:
-Subcampiona en figures Aleví
-Campiona en duo Aleví

Clàudia Julià:
-subcampiona en duo

Equip Juvenil:
-Campió d’Espanya

Combo Juvenil:
-Campió d’Espanya

Ariadna Arisó i Helena Jaumà:
-3es en duo Juvenil

Palmarès 2013-2014

Meritxell Mas, Cristina Salvador, Cecilia Jiménez
– 3es classificades en equip i combo
– 1es classificades en highlight
Cristina Salvador
– 2a classificada en Duet
Meritxell Mas, Cristina Salvador, Cecilia Jiménez
– 1es classificades en equip i combo
Helena Jaumà
– 4ª classificada en equip

Helena Jaumà i Amber Bakker
– 5 classificades en combo

Meritxell Mas, Cristina Salvador, Cecilia Jiménez
– 3es classificades en equip
– 2es classificades en combo
Júlia López, Èlia Calvo i Natalia de la Nuez. Entrenadora: Laia Altayó
– 1es classificades en equip i combo (Comen)
– 2es classificades en equip i combo (Internacional)
Combo Aleví
– Campiones d’Espanya

Classificació Club
– Campió d’Espanya

Clara Arboix
– 1ª classificada any 2001 en Figures Infantil

Combo Infantil
– Campiones d’Espanya
– 3es classificades

Classificació Club
– Campió d’Espanya

Equip Júnior
– 3es classificades

Combo Junior
– Subcamiones d’Espanya

Mertixell Mas – Cecilia Jiménez
– Subcampiones en duo lliure sènior

Equip
-Campiones d’Espanya

Combo
– Campiones d’Espanya

Classificació Club
– Subcampió d’Espanya

Judith Calvo
– 3ª classificada any 2003 en Figures Aleví

Alice Gallardo
– Campiona d’Espanya any 2004 en Figures Aleví

Mireia Hernandez
– 3ª classificada en solo aleví

Mireia Hernandez – Judith Calvo
Subcampiones d’Espanya Aleví en duet

Equip Aleví
– Subcampiones d’Espanya

Combo Aleví
– Subcampiones d’Espanya.

Xenia San Martín – Mariona Busquets
– 3es classificades en duet Juvenil