Loading...

Palmares

Palmares 2017-10-25T10:01:15+00:00

Palmarès

Palmarès 2016-2017

Pau Ribes:
-Subcampió en duet mixte tècnic i lliure

Meritxell Mas:
-Subcampiona en equip tècnic i tercera en equip llire

Classificació en Equip:
-Subcampiones

Classificació en Combos:
-Subcampiones

Classificació en Highligth:
-Subcampiones

Pau Ribes:
– Subcampió en duet mixte

Clara Arboix, Ariadna Ariso, Elia Calvo, Oriana Carreras, Abril Conesa, Mireia Hernandez:
-3a posició en rutina combinada

Mireia Hernandez:
-3a posició en duet

Judith Calvo, Mireia Hernandez:
– Medalla d’or en equip i medalla d’or en combo

Categoria Júnior:
– Èlia Calvo 3a
– Oriana Carreras 11a
– Clara Arboix 12a
– Abril Conesa 15a
– Julia Lopez 17a
– Miriam LLovet 19a

Categoria Infantil:
– Mireia Hernandez 6a
– Judith Calvo 14a
– Gisela Gonzalez 19a

Combo Aleví:
-Campió d’Espanya

Valeria Parra:
-3a classificada en Figures Aleví

Rita Sugrañes:
-9a classificada en Figures Aleví

Ariadna Conesa:
-17a classificada en Figures Aleví

Classificació per Clubs:
-Subcampió d’Espanya Aleví

Combo Infanil:
-Subcampió d’Espanya

Mireia Hernandez:
-7a classificada en Figures

Anna Rueda:
-13a classificada en Figures

Judith Calvo:
-17a classificada en Figures

Equip Júnior:
-Campions d’Espanya

Combo Júnior:
-Subcampió d’Espanya

Èlia Calvo:
-8a en figures

Oriana Carreras:
-10a en solo

Clara Arboix:
-12a en figures

Abril Conesa:
-15a en figures

Miriam Llovet
-18a en figures

Combo Tematic Sènior:
-Subcampió d’Espanya

Classificació per Clubs:
-Tercer lloc

Judith Calvo, Mireia Hernandez, Clàudia Julià:
-3es en Duo

Mireia Hernandez:
-4a en Figures

Jufith Calvo:
– 14a en Figures

TROFEU AL MILLOR CLUB DE LA CATEGORIA ALEVÍ

Equip Infantil:
-Campió d’Espanya

Combo Infantil:
– Subcampió d’Espanya

Valeria Parra, Rita Sugrañes, Irene Garrido:
-3es en Duet

Valeria Parra:
-1a en Figures

Ariadna Conesa:
-10a en Figures

Irene Garrido:
-12a en Figures

Rita Sugrañes:
-17a en Figures

TROFEU AL MILLOR CLUB DE LA CATEGORIA JUVENIL

Equip Juvenil:
-Campió d’Espanya

Combo Juvenil:
-Campió d’Espanya

Oriana Carreras, Abril Conesa:
-Subcampiones en duet

Abril Conesa:
-3a en Figures

Natalia de la Nuez:
-4a en Figures

Oriana Carreras:
-5a en Figures

Miriam Llovet:
-9a en Figures

Elia Calvo:
-3a en solo i 10a en Figures

Clara Arboix:
-14a en Figures

Laura Hospital:
-18a en Figures

Julia Tortosa:
-20a en Figures

Equip Aleví :
-Campions d’Espanya

Combo Aleví :
-Campions d’Espanya

Aitana Navarro:
-9a en Figures

Saioa Nogales :
-16a en Figures

Palmarès 2015-2016

Meritxell Mas, Cristina Salvador, Cecilia Jiménez, Pau Ribes
– 2es classificades en equip i combo

 Pau Ribes
– 1r en duet mixte lliure

Cristina Salvador
– 4a classificada en solo

Pau Ribes, Helena Jaumà
– 3rs classificats en duo mixte

Meritxell Mas, Helena Jaumà Cristina Salvador i Cecilia Jimenez:
– 3es classificades en equip lliure i 4as classificades en combo

Ariadna Arisó, Èlia Calvo, Helena Jaumà, Lidia Vigara, Natàlia de la Nuez
– 3es en Equip lliure i combo

Ariadna Arisó, Lídia Vigara, Èlia Calvo, Natàlia de la Nuez:
– 5es en equip lliure i en combo


Meritxell Mas, Cristina Salvador, Cecilia Jiménez
– Campiones en equip tècnic

Mireia Hernàndez, Clara Arboix, Míriam Llovet:
-Campiones en combo
-Campiones en equip

Helena Jaumà, Cecilia Jimenez, Meritxell Mas:
-Campiones en equip

Helena Jaumà, Cecilia Jimenez, Meritxell Mas, Pau Ribes:
-Campions en combo

Pau Ribes
– Campió en duet mixte

Cecilia Jimenez:
– 5a classificada

Meritxell Mas: 
– 5a classificada

Cristina Salvador
– 5a classificada

Categoria Júnior:
– Ariadna Arisó 6a
– Lidia Vigara 12a
– Èlia Calvo 13a
– Oriana Carreras 15a
– Mariona Busquets 16a
– Natalia de la Nuez 18a

Categoria Infantil:
– Julia Tortosa 6a
– Miriam Llovet 9a
– Mireia Hernandez 12a

Combo Aleví:
-Campió d’Espanya
-10é classificat

Claudia Soler:
-Subcampiona en Figures Aleví

Valeria Parra:
-11a classificada en Figures Aleví

Alice Gallardo:
-17a classificada en Figures Aleví

Classificació per Clubs:
-Campió d’Espanya Aleví

Combo Infanil:
-Subcampió d’Espanya
-7ns classificats

Clara Arboix:
-6a classificada en Figures

Julia Tortosa:
-7a classificada en Figures

Mireia Hernandez:
-10a classificada en Figures

Miriam Llovet:
-11a classificada en Figures

Classificació per Clubs:
-Campió d’Espanya Infantil

Equip Júnior:
-Campions d’Espanya

Combo Júnior:
-Subcampió d’Espanya

Lidia Vigara, Ariadna Arisó:
-3es en Duet Lliure Júnior

Èlia Calvo, Natalia de la Nuez:
-5es en Duet Lliure Júnior

Ariadna Arisó:
-6a en figures i en solo

Lidia Vigara:
-9a en solo

Èlia Calvo:
-13a en figures

Natalia de la Nuez:
-16a en figures

Mariona Busquets
-20a en figures

Equip aleví:
-Campió d’Espanya

Combo aleví:
-Campió d’Espanya

Martina Coronado, Gisela Gonzalez:
-Campiones en Duo

Clàudia Julià, Judit Calvo:
– Subcampiones en Duo

Judit Calvo:
-5a en Figures

Martina Coronado:
-6a en Solo i 9a en Figures

Equip Juvenil:
– Campions d’Espanya

Combo Juvenil:
– Campions d’Espanya

Ariadna Arisó, Helena Jaumà:
– 3es en Duo

Èlia Calvo, Júlia López:
– 5es en Duo

Helena Jaumà:
– 4a en Solo i Figures

Ariadna Arisó:
– 6a en Figures

Lidia Vigara:
– 7a en Solo i 15a en Figures

Elena Estrada:
– 17a en Figures

Èlia Calvo:
– 19a en Figures

Classificació de Clubs:
-3rs classificats

Equip Infantil:
-Campió d’Espanya

Combo Infantil:
– Subcampió d’Espanya

Mireia Hernàndez, Clara Arboix:
-Subcampiones en Duet

Júlia Tortosa, Miriam Llovet:
-6es en Duet

Júlia Tortosa:
-4a en Figures

Mireia Hernàndez:
-4a en Solo i 5a en Figures

Clara Arboix:
-5a en solo i 9a en Figures

Miriam Llovet:
-11a en Figures

Laura Hospital:
-18a en Figures

Combo :
-Subcampions d’Espanya

Pau Ribes:
-Campió en Duet mixte lliure i 11é en duet tècnic

Classificació de Clubs:
8è Classificat

Combo aleví :
-Campions d’Espanya

Equip Aleví:
-Subcampions d’Espanya

Keira Volquez, Ariadna Camps, Carlota Rodriguez:
– 5es en Duet

Keira Volquez:
-11a en Solo i 15a en Figures

Carlota Rodríguez:
-11a en Solo

Combo Júnior:
– Campió d’Espanya

Equip Júnior:
– Campió d’Espanya

Èlia Calvo, Natalia de la Nuez:
-3es en Duet

Abril Conesa, Oriana Carreras:
-7es en Duet

Ariadna Arisó:
-3a en Solo i 5a en Figures

Èlia Calvo:
-9a en Figures

Lídia Vigara:
-14a en Figures

Natalia de la Nuez:
-15a en Figures

Equip Aleví:
-Campions d’Espanya

Combo Aleví:
– 5a posició

Alice Gallardo, Claudia González, Carla Oliva:
-Subcampiones en Duet

Clàudia Solé, Valeria Parra:
-6es en Duet

Clàudia Solé:
-6a en Solo

Alice Gallardo:
-7a en Figures

Rita Sugrañes:
-9a en Figures

Palmarès 2014-2015

Meritxell Mas, Cristina Salvador, Cecilia Jiménez
– 1es classificades en equip i combo

 Pau Ribes
– 1r en duo mixte lliure

Pau Ribes
– 5è classificat en duo mixte lliure

Meritxell Mas, Cristina Salvador i Cecilia Jimenez:
– 5es en equip tècnic, equip lliure i rutina lliure combinada

Meritxell Mas, Cristina Salvador, Cecilia Jiménez
– 3es en Equip lliure i Equip tècnic
Meritxell Mas, Cristina Salvador i Cecilia Jiménez:
– 2es en equip tècnic

Cristina Salvador
– 3a en solo lliure

Meritxell Mas, Cristina Salvador, Cecilia Jiménez
– 2es classificades en equip tècnic
Cecilia Jiménez, Amber Bakker i Helena Jaumà:
-3es en rutina lliure combinada
-5es en equip
-5es en highlight
Helena Jaumà:
-2a en equip lliure
-2a en rutina lliure combinada

 Lidia Vigara:
-2a en rutina lliure combinada

Abril Conesa i Natalia de la Nuez:

-1es en Equip i Combo (Comen)
-2es en Equip i Combo (Inter.)

Muriel Escalé: entrenadora

Categoria Júnior:
– Lidia Vigara 9a
– Helena Jaumà 7a
– Ariadna Arisó 16a
– Èlia Calvo 20a

Categoria Infantil:
– Natalia de la Nuez 5a
– Maria Andreu 7a
– Clara Arboix 15a
– Miriam Llovet 19a

Combo Aleví:
-Campió d’Espanya

Judit Calvo:
-Subcampiona en Figures Aleví

Gisela Gonzalez:
-3a classificada en Figures Aleví

Alice Gallardo:
-Subcampiona en Figures 2004

Valeria Parra:
-Campiona en Figures 2005

Rita Sugrañes:
-3a classificada en Figures 2005

Classificació per Clubs:
-Campió d’Espanya Aleví

Combo Infanil:
-Subcampió d’Espanya

Clara Arboix:
-3a classificada en Figures 2001

Classificació per Clubs:
-Campió d’Espanya Infantil

Combo Júnior:
-Campió d’Espanya

Equip Júnior:
-3r classificat

Helena Jaumà, Ariadna Arisó i Mariona Busquets:
-3a en Duo Lliure Júnior

Cristina Salvador:
-Subcampiona en Solo Lliure Sènior

Equip:
-Subcampió d’Espanya

Combo:
-Subcampió d’Espanya

Natalia de la Nuez i Abril Conesa:
-Subcampiones en duo

Classificació per Clubs:
-Subcampió d’Espanya

Combo Aleví:
-Campió d’Espanya

Equip Aleví:
-Campió d’Espanya

Judith Calvo:
-Campiona en solo Aleví
-Subcampiona en duo Aleví

Martina Coronado:
-Campiona en duo Aleví

Gisela González:
-Subcampiona en figures Aleví
-Campiona en duo Aleví

Clàudia Julià:
-subcampiona en duo

Equip Juvenil:
-Campió d’Espanya

Combo Juvenil:
-Campió d’Espanya

Ariadna Arisó i Helena Jaumà:
-3es en duo Juvenil

Palmarès 2013-2014

Meritxell Mas, Cristina Salvador, Cecilia Jiménez
– 3es classificades en equip i combo
– 1es classificades en highlight
Cristina Salvador
– 2a classificada en Duet
Meritxell Mas, Cristina Salvador, Cecilia Jiménez
– 1es classificades en equip i combo
Helena Jaumà
– 4ª classificada en equip

Helena Jaumà i Amber Bakker
– 5 classificades en combo

Meritxell Mas, Cristina Salvador, Cecilia Jiménez
– 3es classificades en equip
– 2es classificades en combo
Júlia López, Èlia Calvo i Natalia de la Nuez. Entrenadora: Laia Altayó
– 1es classificades en equip i combo (Comen)
– 2es classificades en equip i combo (Internacional)
Combo Aleví
– Campiones d’Espanya

Classificació Club
– Campió d’Espanya

Clara Arboix
– 1ª classificada any 2001 en Figures Infantil

Combo Infantil
– Campiones d’Espanya
– 3es classificades

Classificació Club
– Campió d’Espanya

Equip Júnior
– 3es classificades

Combo Junior
– Subcamiones d’Espanya

Mertixell Mas – Cecilia Jiménez
– Subcampiones en duo lliure sènior

Equip
-Campiones d’Espanya

Combo
– Campiones d’Espanya

Classificació Club
– Subcampió d’Espanya

Judith Calvo
– 3ª classificada any 2003 en Figures Aleví

Alice Gallardo
– Campiona d’Espanya any 2004 en Figures Aleví

Mireia Hernandez
– 3ª classificada en solo aleví

Mireia Hernandez – Judith Calvo
Subcampiones d’Espanya Aleví en duet

Equip Aleví
– Subcampiones d’Espanya

Combo Aleví
– Subcampiones d’Espanya.

Xenia San Martín – Mariona Busquets
– 3es classificades en duet Juvenil