Loading...

Palmares

Home/Natació/Palmares
Palmares 2017-10-25T09:55:20+00:00

Palmarès

Palmarès 2015-2016

Albert Escrits (1998)
-2n en 1.500m lliures (marca: 15,49,39)
-2n en 400m lliures (marca: 03,58,77)

Marcos Gil (2000)
-1r en 400m lliures (marca: 3,59,87)
-1r en 200m lliures (marca: 1,54,55)
-3r en 100m lliures (marca: 53,72)
-1r en 1500m lliures (marca: 15,46,68)
-3r en 400m estils (marca: 4,37,45)

Carla Seco (2000)
-1r en 100m esquena (marca: 1.04,67)
-3a en 100 lliures (marca: 57,60)
-3a en 200 lliures (marca: 2,04,83)
-3a en 200 esquena (marca: 2,20,41)

Júlia Pujadas (2001)
-1a en 400 estils (marca: 4,55,07)
-1a en 100m papallona (marca: 1.02,82)
-1a en 200m papallona (marca: 2.18,74)
-3a en 200 estils (marca: 2,23,32)

Hector Morales (2002)
-1r, participant en la prova de 1500m lliures (marca: 17,46,39) i 400m lliures (marca: 4,28,47)
Albert Escrits (1998)
-2n en categoria absolut jove i 3er  Absolut en 800m lliures (marca: 08,08,89)
– 2n en categoria absolut jove en 1.500m lliures (marca: 15,31,58)

Carla Seco (2000)
– 2a en categoria absolut jove en 50m esquena (marca: 29,87)

Albert Escrits (1998)
-2n en 800m lliures

Marcos Gil (2000)
-1r en 400m lliures
-1r en 200m lliures
-2n en 1500m lliures
-2n en 4 x 200m lliures
-3er en 4 x 100m lliures
Albert Escrits (1998)
-2n en 1500m lliures (marca: 15,11,60)MMN
Albert Escrits (1998)
-1r en 400m lliures
-1r en 1500m lliures

Carla Seco (2000)
-2a en 100m esquena
-2a en 50m lliures
-3a en 100m lliures

Hector Morales (2002)
-2n en 200m estils

Júlia Pujadas (2001)
-1a en 400 estils
-1a en 100m papallona
-1a en 200m papallona
-2a 200m estils

Marcos Gil  (2000)
-1r en 400m lliures
-1r en 1500m lliures
-2n en 200m lliures
-3r en 100m lliures

Palmarès 2014-2015

Albert Escrits
– 3r als 800 lliures
– 6è als 1.500 lliures
– 14è als 400 lliures
– 14è als 400 estils
– 38è als 200 lliures
Júlia Pujadas
– 4 als 4×100 lliures
– 5a als 400 estils
– 6a als 4×100 estils
– 9a als 100 papallona

Marcos Gil
– 9è als 400 lliures
– 9è als 1.500 lliures
– 24è als 200 lliures

Equip Femení Absolut: 

Mariona Bosch
Carla Gimeno
Tatiana Gonzalez
Judith Torras
Cèlia Rodriguez
Ona Jerez
Tania Cid
Nuria Vera
Carla Seco
Eva Carreras
Júlia Pujadas

– 7nes – baixa a 2a Divisió

Albert Escrits
– 1r als 1.500 lliures

Tania Cid
– 3a als 200 papallona

Júlia Pujadas
– 1a als 100 papallona
– 2a als 400 estils

Carla Seco
– 3a als 50 lliures
– 3a als 200 esquena

Marcos Gil
– 1r als 400 lliures
– 1r als 200 lliures
– 1r als 1500 lliures
– 2n als 100 lliures

Héctor Morales
– 3r als 400 estils
Albert Escrits

– 1r als 1.500 lliures
– 1r als 800 lliures
– 2n als 400 lliures

Carla Seco
– 1a als 100 esquena
– 1a als 50 esquena
– 1a als 100 lliures
– 2a als 50 lliures
– 3a als 200 esquena